An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Sosyal Medya
Top
 

T1 ve T2 İşlemleri

T1 ve T2 İşlemleri

Ortak Transit Rejimine taraf ülkelerin kendi aralarında yaptığı taşımaları kolaylaştırıcı, uluslararası taşıma yapabilmesini sağlayan ve tır karnesine alternatif bir belgesidir.

T1 ve T2 dikkatli bir yazım ve operasyon isteyen hassas bir işlemdir. Gümrük işlemleri tamamlanan bir aracın varış ülkesine ulaşana kadar bu belge ile taşıma yapmaktadır. Bu nedenle içerik bilgilerin doğru olması, çıkış kapısı, güzergah geçiş ülkeleri, varış gümrüğü gibi bilgilerin hatasız yazılmış olması çok önemlidir. Bu bilgilerin kısmen hatalı olması aracın varış ülkesine geç ulaşmasına neden olabilir. Bu durumda da taşınan yüklerin gecikmesi, müşteri memnuniyetsizliği ve termin gecikmelerine sebep olacaktır. Ayrıca bu gecikme yıllık sefer sayısı ortalamasına olumsuz etki edecektir. Bu bilinçle ve sorumlulukla rekabetin ve maliyet yönetiminin çok zor olduğunu biliyor ve müşterilerimize en süratli hizmeti alacaklarını taahhüt ediyoruz.